MOTONEWS: Ferrari 458 Italia bez dachu

Posted: Lipiec 25, 2011 in Moto, Motonews
Tagi: , , , , , ,

Ferrari 458 Italia ma trafić do klientów w pierwszym kwartale 2012 roku. Na zdjęciu "zamknięta" 458 Italia, Fot. Newspress.co.uk

Ferrari 458 Italia ma trafić do klientów w pierwszym kwartale 2012 roku. Na zdjęciu "zamknięta" 458 Italia, Fot. Newspress.co.uk

WorldCarFans.com powołując się na TeamSpeed.com donosi, że w najbliższym czasie można spodziewać się premiery Ferrari 458 Italia Spider. Włoskie super-auto ma zerwać z tradycją marki.

Według doniesień TeamSpeed produkcja Italii bez dachu miałaby ruszyć jeszcze w tym roku, a pierwsze egzemplarze auta trafią do klientów w pierwszym kwartale 2012 roku. Nowe 458 popłynie za ocean nieco później (nie wcześniej niż w trzecim kwartale 2012 roku).

W raporcie najważniejsze są szczegóły dotyczące samochodu. Dach nowego Ferrari miałby być „twardy”, a pokrywa silnika po raz pierwszy od dekady nie byłaby przeszklona. Moc pozostaje bez zmian w porównaniu z „zamkniętą” Italią.

Sczegóły dotyczące cen są jeszcze nieznane, ale TeamSpeed twierdzi, że dwa egzemplarze zostały już zaprezentowane kilku „wybrańcom”.

 

Komentarz EkoMoto: Z komentarzem powstrzymamy się do oficjalnej premiery. Zastanawia tylko fakt zerwania z tradycją szklanej osłony silnika. Choć tradycja nie jest zbyd długa, to nam bardzo się podobała. No i jeszcze ten „twardy dach”… Poczekamy z krytyką – może nie będzie konieczna.

Reklamy
Komentarze
  1. Pb98 pisze:

    CO?! Szmatę, a nie twardziela chcemy! I po co zasłaniać to co najpiekniejsze czyli silnik? Bez sensu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s